UZ TERCÜME 40 yılı aşkın süre boyunca edindiği tecrübesi ile önde gelen tercüme bürolarından biridir. Mümkün mertebe sektörel alanlardaki kalifiye profesyonel tercüman ve danışmanlardan yararlanmaktadır. Her bir proje (iş), ürünün kullanılacağı yer dikkate alınarak ve gerek teknik gerek ise linguistik açıdan en mükemmel sonuçları garanti edecek şekilde, alanına göre seçilmiş bir çalışma gurubu tarafından paylaşılmakta ve yapılmaktadır.

İşbirliği içerisinde bulunduğumuz ağ süratli olarak artış gösteren gerçek ve sanal bir topluluk olup halen dünyanın her tarafında ikamet etmekte olan 78 serbest çevirmenden oluşmaktadır. Bunlardan 23’ü sektörel anlamda uzman çevirmendir.

Koordinasyon merkezimiz dolayısı ile projeye dahil olan çevirmenlerimiz ve danışmanlarımız ile müşterilerimiz arasında gelişmiş bir ara yüz rolünü üstlenmiştir; bu da bize azami bir yetkinliği garanti ettiği gibi hizmet maliyetlerinin de düşmesini sağlamaktadır. Bitmiş ürünün kalite kontrolü bakımından tecrübe edilmiş olan ve en modern teknolojilerin kullanımı sayesinde kesinlikle rekabetçi olan ücretler ile yüksek nitelikli ürünler sunarak en karmaşık projeleri etkili bir biçimde gerçekleştirebilmekteyiz.

UZ TERCÜME belge, teknik ve bilimsel kılavuz ve metinlerinizin tercümesi ile küreselleşme ile ilgili tüm danışmanlık gereksinimleriniz için sizin ideal partnerinizdir; küçük tercümelerden büyük projelere kadar sizlere esnekliğimizi, etkenliğimizi, ve işimize duyduğumuz samimi duygularla sizlere sunabilecek güçteyiz.

Şirketimizin kurucusu olan Serdar UZ, 1978 yılında İtalya’da, Venedik Üniversitesi’nde doktorasını tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü ve aynı yılda Uz tercüme bürosunu açtı.

17 Aralık 1997 tarihine kadar şahıs şirketi olarak faaliyette bulunan firmamız, kat ettiği gelişmeler sonucunda şirketleşerek “UZ TERCÜME İRTİBAT DAN. HİZ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ“. Unvanını almıştır.

1978 yılından bugüne kadar pek çok önemli kuruluş ve şirketler ile yaptığı çalışmalar, ‘Uz Tercüme’nin adını İtalya’da duyurmaya başladı. FIAT, ITALSTRADE, RECCHI, ASTALDI, vs. gibi pek çok firma Uz tercümeyi bugünlere taşımıştır. Bugün sadece İtalyanca değil diğer avrupa dillerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir…

Sizlere 40 yılı aşkın süredir hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

Profesyonellerle Çalışın!

Dosyalarınızın öneminin farkındayız. Bu sebeple alanında uzman profesyonel çevirmenlerle çalışıyoruz.

40 Yıllık Deneyim

Uzman ve deneyimli kadrosuyla; tüm alanlarda yazılı ve sözlü tercüme hizmeti veriyoruz.

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Zamanında teslimat

İş planlamanıza önem veriyoruz. Planlamanızda sorun yaşamamanız için dosyalarınızı zamanında teslim ediyoruz.
WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!