Sıkça Sorulan Sorular

Anlaşılması kolay, yalın bir dil kullanılması, nesnel bir anlatım içermesi ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi.

Yabancı dili en iyi şekilde kullanabilen, değişik sektörel alanlara ilişkin olarak hem kuramsal, hem de pratiğe dayalı bir bilgi birikimine sahip olan, entelektüel olan, tecrübe sahibi olan, teknolojik gelişmelerden en iyi şekilde faydalanmasını bilen bir kimse iyi bir tercümandır.

İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve birçok Avrupa ve Latin dillerinde çeviri hizmeti sunuyoruz.

Bize gönderdiğiniz belgedeki kelime sayısına göre size bir teklif veriyoruz. Fiyatlar belgenin içeriğine ve dil çiftine göre değişkenlik gösterir. Teklif gerektiren bir belgeniz var ise, 0(312) 418 46 83 numaralı telefondan, info@uz-tercume.com adresinden veya online teklif bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

MS OFFICE Programları, PDF, basılı kopya kabul ediyoruz.

Her proje içeriğine bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak müşterilerimiz projelerini en yakın süre zarfında teslim edeceğimize güvenebilirler.

Hayır dahil değildir, ekstra redaksiyon hizmetlerimizden yararlanmak için 0(312) 418 46 83 numaralı telefondan, info@uz-tercume.com adresinden veya online teklif bölümümüzden yardım alabilirsiniz

Belgenin son halini masaüstü yayıncılık gerektirse dahi düzenliyoruz! Müşterimizin talep ettiği formata en yakın şekilde gönderiyoruz.

Fax, kargo / kurye, e-posta yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Nakit olarak elden veya havale / EFT yoluyla yapabilirsiniz.

Fax, kargo / kurye, e-posta yoluyla sizlere ulaştırılır.

Genellikle, belgelerin tercümesini kendimiz yapmayı tercih etmekle birlikte, çevirinin kalitesinden emin olunan durumlarda ücret dahilinde redaksiyon veya düzelti talebi kabul edebiliyoruz.

Evet, çevirileriniz bittikten sonra dilerseniz noter ve apostil onayları yapılmış bir şekilde tarafınıza teslim ediyoruz. Ancak bazı ülkeler çift apostil istemektedir. Konu hakkında detaylı bir bilgi almanızı öneririz.

WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!